Etkinlikler

English4Life Üsküdar

Currently our English for Life Conversation group has finished until the Autumn.  When dates are confirmed for the new term they will put on the website.

 

English4Life is a Free English Conversation Club which we have run for nearly three years at our Üsküdar church building.

This takes place in small groups with native speakers and discuss a different topic of interest. Food and drinks are provided for free during the break.

Üsküdar Dua ve Tapınma Toplantısı

Bir çok kişi İstanbul dısında olacağı için bugünkü (29 Mayıs 2019) dua toplantısı iptal edildi. Dua toplantımız haftaya olacaktır.

Her Çarşamba akşamı 19:30da toplanıp bir dua ve tapınma toplantısı yapıyoruz.

Bizim dua toplantımız 26 Aralık'ta iptal ediledecektir.

Bu dua toplantısının bizim için çok önemli olduğuna inanıyoruz. 

Oyun Grubu (Üsküdar)

Oyun Grubumuz Eylül ayına kadar olmayacktır. 

 

Oyun grubu okul döneminde her Perşembe saat 10.30 - 12.30 arasında var. 

 

Her Perşembe günü aynı program yapacağız. Cocuklarımız oyun oynarken biz anneler de çay içip sohbet edeceğiz. Ingilizce şarkılara, oyunlara ve öykülere çocuklarımızla birlikte katılacağız. Oyun grubundaki çocuklarımızı ikramlar da bulunacağız.

Kutsal Cuma

Beraber İsa Mesih'in ölümünün anlamının üzerine düşünüyoruz, dua ediyoruz, kutluyoruz.

Üsküdar Pazar Toplantısı

Pazar Ayinimiz 13:00-15:00 arası oluyor ve çocuklar için özel etkinlikler ve dersler var. Pazar ayinimiz herkese açıktır. Hele bir ziyaret edin. Duamız odur ki; Tanrı size de sevgisini göstersin.

Aile Yemeği - Üşküdar

Her ayda bir kez (normalde ayın ilk Pazar günü) toplantımızdan sonra hep birlikte öğle yemeğini yiyoruz. Bize katılabilirsiniz.

 

 

 

Subscribe to Etkinlikler

Bu Sayfayı PaylaşShare